user_mobilelogo

Cześć! Cieszę się, że tu jesteście!

Nazywam się Marta, mieszkam w Gościcinie i zawodowo zajmuję się fotografią. Ukończyłam szkołę o profilu Fototechnik, zdobywając kwalifikacje w tym zawodzie, a na swoim koncie mam również wiele osiągnięć związanych z fotografią między innymi 2 miejsce w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym Baśniowy świat.
Parę słów ode mnie…


Do par
W mojej pracy stawiam na naturalność- ozdobioną piękną scenerią i odrobiną magii wypływającą z waszego uśmiechu. Najważniejsi jesteście WY: wasze emocje i oczekiwania. Sesja ze mną jest waszą chwilą , podczas której wrócicie wspomnieniami do momentu, w których się poznaliście. Każdą sesję planuję kilka dni wcześniej, tak aby zdjęcia, które wspólnie stworzymy były wyjątkowe i dopasowane właśnie do was. W fotografii liczy się pomysł, magia, emocje, światło oraz kolor i to wszystko znajdziecie w jednym kadrze.


Do indywidualnych klientów
Moją ogromną pasją jest wykonywanie sesji indywidualnych, podczas których możesz sprawdzić swoje umiejętności w modelingu, a także je podszlifować. To co kocham w takich zdjęciach to, to że są one swego rodzaju waszą autobiografią i dają upust mojej artystycznej duszy. Staram się aby takie sesje nie były zwyczajne ale konkretne, wcześniej zaplanowane i przygotowane. Jednak przede wszystkim mają one pokazać wam wasze piękno. Oprócz zdjęć artystycznych wykonuję sesje ciążowe, biznesowe, rodzinne i wiele innych.


Do wszystkich
Miłość do fotografii nie rodzi się z niczego. Czasem powstaje z przypadku poprzedzona impulsem ,a czasem bywa tak, że była planowana od dłuższego czasu. Moja przygoda miała początek w przyrodzie, która nieodzownie jest częścią każdego człowieka. Kojarzy się z harmonią, spokojem od zgiełku miasta i odnajdywaniem siebie. Moje pierwsze zdjęcia to właśnie zdjęcia natury i odkrywanie jej piękna. Z czasem stało się nie tylko zdjęciem, a poezją- wydobywaniem tego co niewidzialne. Takimi zdjęciami chcę pokazać wam jak wiele piękna jest wokół nas i ,że czasem wystarczy tylko otworzyć oczy lub przycisnąć spust migawki.